Spływ Piaśnicą- dlaczego warto?

Każdy, kto choć raz był uczestnikiem spływu kajakowego, doskonale wie, jak bardzo emocjonująca jest to rozrywka. Wyrzut adrenaliny jest tu gwarantowany, bez względu na to, jak wartki jest nurt niosącej kajak rzeki. Wyjątkową popularnością cieszą się kajaki Dębki- rodzinne spływy Piaśnicą wprost do Morza Bałtyckiego. Dlaczego warto zarezerwować spływ i jakie atrakcje czekają tu na uczestników? Odpowiedzi na te pytania znajdują się poniżej. 

Spływ kajakowy- sposób na aktywny wypoczynek

Spływ kajakowy to rozrywka, którą uwielbiają miłośnicy mocnych wrażeń. Początkujący amatorzy chętnie wybierają łatwe trasy, które z jednej strony, zapewnią odpowiednią dawkę adrenaliny i doskonałej zabawy, ale z drugiej strony będą bezpiecznym wstępem do dalszych, bardziej szalonych przygód na kajakach. Idealnym wstępem do tego rodzaju rozrywek jest spływ Piaśnicą. Kajaki Dębki to doskonały sposób na aktywny wypoczynek z rodziną, również z dziećmi, gdyż trasa jest łatwa i bezpieczna. To idealne miejsce na rodzinne spływy kajakowe i doskonałą zabawę.  Wyjątkowo malowniczy teren, pełen leśnych kompleksów, wspaniałych widoków uwieńczonych nadmorskim krajobrazem Bałtyku to tylko niektóre atuty tego terenu. Bezpieczne spływy kajakowe pozwolą na przeżycie niezwykłej i niezapomnianej przygody, którą będzie się wspominać latami. Co więcej, z tego rodzaju atrakcji mogą skorzystać także dzieci pozostając pod opieką swoich opiekunów.

Spływ Piaśnicą

Spływ Piaśnicą to idealna propozycja dla każdego, kto uwielbia czuć adrenalinę i miło spędzać czas. Spływ kajakowy rozpoczyna się w Żarnowcu, ze Śluzy przy Jeziorze Żarnowieckim, a kończy się w Dębkach. Długość całego spływu to 7 km, a czas potrzebny na cały spływ to 2 do 2,5h. Choć stopień trudności spływu określany jest jako łatwy, z pewnością przyniesie sporo adrenaliny również doświadczonym miłośnikom tego rodzaju rozrywek. Trasa jest malownicza i kręta, ale spokojny nurt Piaśnicy pozwala na bezpieczną aktywność dla całej rodziny. Sprzęt kajakowy mpżna wypożyczyć w wypożyczalni, korzystając z fachowych rad profesjonalnej obsługi. Bezpieczne spływy kajakowe Piaśnicą cieszą się ogromną popularnością i są chętnie wybierane jakoo główna atrakcja podczas wakacyjnych wypadów z rodziną czy przyjaciółmi. Na turystów czeka tu malowniczy rezerwat przyrody, przystań Piaśnica, a także prywatne bezpłatne miejsca postojowe. Jeżeli szukasz idealne atrakcji, która umili Tobie i Twojej rodzinie wakacyjny wyjazd, koniecznie zarezerwuj spływ kajakowy Piaśnicą!